Świadectwa o otrzymanych łaskach

Świadectwa o łaskach otrzymanych przez wstawiennictwo Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin

Czerwiec 2016r.
Matko Podgórska dziękuje za uzdrowienie. Jacek Frątczak.

Matuchno nasz dziękuje Ci za ślub kościelny syna. Proszę o opiekę nad jego rodziną i o szczęśliwy poród dla Asi.

Maryjo dziękuję za dar spędzenia 3 lat z moimi wspaniałym uczniami z IIIb. Danuta.

MB Podgórska dziękujemy za pomoc i opiekę nad Polską drużyną Piłkarską i gorąco prosimy o radość dalszych zwycięstw w Mistrzostwach Euro – 2016. Twoi wdzięczni czciciele.

Dziękuję Ci Matko za wszystkie otrzymane łaski. Każdy dzień jest Twój Maryjo i w każdej chwili chcę Ci dziękować za wszystkie dary, krzyże, smutki i radości. Wiem, że chowając się pod Twój płaszcz nigdy nie zginę.

Matko Boża Podgórska dziękujemy za Twoją opiekę nad Franciszkańskim Festynem Charytatywnym, za wspaniałą organizację, za piękną pogodę i radość licznego rodzinnego biesiadowania. Twoi wdzięczni czciciele.

Kochana Mateńko dziękuję za zdane egzaminy i za wszystkich ludzi, którzy wspomagali mnie modlitwą. Dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. Oddaję się Tobie pod całkowitą Twą opiekę. Violetta.

Maryjo Królowo Rodzin dziękuję Ci za szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia.  Proszę o pomoc w znalezieniu pracy bliżej domu i mojego męża.

Kochana Mateńko dziękuję za łaski i błogosławieństwo, które otrzymałam na czas nauki, ale także w całym moim życiu. Violetta

Maryjo dziękuję za to , że jesteś, że na każdym kroku odczuwam Twoją obecność. Gdyby nie Ty Mateńko i Twój Syn Jezus Chrystus, to bym nie podołała w moim życiu z problemami jakie mam. Wiara, miłość i nadzieja pozwalają mi żyć. Dziękuję.

Przez Twoje orędownictwo Mateńko dziękuję za łaskę uzdrowienia duszy i ciała Marcina i Henryka według woli Bożej. Krystyna.

Najdroższa Matko dziękuję za obfite owoce duchowe, które wyprosiłaś u Boga Ojca dla moich dzieci w czasie pobytu w Ojczyźnie. Dziękuję za ich szczęśliwy powrót do domu. Matka.

Dziękuję za powrót do zdrowia oraz za zlecenia filmowe i fotograficzne. Krzysztof.

Matko moja dziękuję za pracę męża i za zdrowie wszystkich w naszej rodzinie.

Dziękuję Ci Matko Podgórska, że mój tato otrzymał pracę. Marta z Torunia.

Matko Boża Podgórska dziękuję, że mój tato już tak dużo nie pije. Paula z Torunia.
Matko nasz Królowo Rodzin dziękuję Ci za ślub kościelny syna. Proszę o opiekę nad nim jego żoną i o szczęśliwe rozwiązanie ciąży.

Maryjo dziękuję Ci za szczęśliwy powrót z wakacji.

Maryjo dziękujemy Ci za dobrą pracę dla męża, za znalezienie pracy przez siostrzeńca Michała, za pomyślne rozwiązanie spraw siostrzenicy Dominiki. Danuta.

Matko Podgórska dziękuję Ci za moje życie oraz za radość. Twoja czcicielka.

Matko dziękuję za 19-letnią opiekę nad naszym synem Mateuszem i proszę prowadź go dalej swoimi ścieżkami. Wdzięczni rodzice.

Matko Bożą Podgórska dziękuję za łaskę uzdrowienia i za możliwość częstego uczestniczenia w Eucharystii. Twoja wdzięczna czcicielka.

Matko Boża Podgórska dziękujemy za wszelkie dobra powstałe w Sanktuarium za Twoim wstawiennictwem.

Matko Boża Podgórska dziękujemy za nabożeństwa pokutne, za łaskę otwarcia naszych serce na Boże Miłosierdzie.
Kochana Mateńko bardzo dziękuję za pracę dla syna. Bardzo Cię proszę błogosław mu i prowadź do w tej pracy.

Ukochana Mateczko dziękuję za Rok Miłosierdzia, za Koronacje Twojego Cudownego Wizerunku. Gorąco proszę o błogosławieństwo dla wszystkich dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka.

Maj 2016r.
Maryjo Niepokalana matko! Składam to wotum - złote serduszko - w podzięce za opiekę nad moją rodziną, a w szczególności za moją córkę. za to, że udało się rozwiązać jej problemy zdrowotne i finansowe.

Dziękuję Ci Matko Boża za Pierwszą Komunię świętą.

Matko Boża Podgórska dziękuję Ci za uratowanie małżeństwa. proszę wypraszaj nam miłość wzajemną i do Twojego Syna. Ewelina i Bogdan.

Maryjo dziękuję za łaskę powołania.

Maryjo dziękujemy za dar radosnych chwil i poznanie wspaniałych ludzi w ostatnich dniach.

Matko Boża Podgórska dziękuję za opiekę, miłość Twą, którą nas obdarzasz. Dziękuję za rozwiązanie moich problemów życiowych. Nie opuszczaj mnie i mojej rodziny.

Ukochana Mateńko dziękuję Tobie za życie i wiarę, za to, że dane mi być matką i babcią.

Maryjo dziękujemy Ci za kapłanów naszej parafii. Prosimy wypraszaj u Syna Swego Jezusa Chrystusa potrzebne dla nich łaski.

Mateńko kochana dziękuję, że mój syn Jarosław zaczyna wyciągać właściwe wnioski ze swojego doświadczenia życiowego, że był u Spowiedzi św.

Dziękujemy MB Podgórskiej za łaskę wyproszenia u Miłosiernego Boga daru życia i szczęśliwe narodziny córeczki Zosi.

Dziękuję, że prowadzisz mojego męża do nawrócenia.

Dziękuję Ci Matko za miłość i łaskę wiary w 3 rocznicę spowiedzi generalnej. Dziękuję Ci Matko, że mogę tu być w Kościele Świętym, dziękuję Ci za nowe życie, za miłość, za pokój w sercu i Twoją obecność przy mnie.

Kwiecień 2016r. 
Najukochańsza Mamo, chcę Tobie i Twojemu Synowi podziękować za wszystko co mam, szczególnie dziękuję za Mamę i Tatę, za ich wzór ufności i wdzięczności Bogu. Dziękuję za dar wiary i że zawsze byłaś blisko mnie i ochraniałaś swoim płaszczem. Jako mama z dzieckiem pod sercem proszę o łaskę pokoju serca, o zdrowie dla maleństwa i szczęśliwe rozwiązanie. Powierzam Co moje dzieci i męża. Chroń ich błagam i umacniaj ich wiarę. Bez Ciebie Matko upadam dlatego trzymaj nas zawsze za rękę i prowadź do Boga. Twoja Kasia.

Matko Boża dziękuję Ci z całego serca za dobrego męża i dzieci. Miej nas wszystkich w swojej opiece.

Dziękujemy za 60 lat małżeństwa pod opieką Maryi. Izabela i Tadeusz.

MB Podgórska dziękuję za spowiedź mojego męża i przyjmowaną Komunie św.

Maryjo dziękuję, że powołano mnie do komisji i że mój siostrzeniec znalazł pracę.

Z podziękowaniem za 35 lat życia Krzysztofa, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.

Maryjo Podgórska Pani dziękuję za sakrament Pokuty i Pojednania, który wyprosiłaś dla mojego męża.

Do MB Podgórskiej z podziękowaniem za dzisiejsze (20.04.) szczęśliwe narodziny Zosi Marii oraz za opiekę w czasie ciąży. Szczęśliwi rodzice. Joasia i Jacek Kwiatkowscy z Torunia.

Mateczko dziękuję za szczęśliwą operację Kingi. Proszę Cię o dalszą Twoja opiekę nad nią, jej dziećmi i mężem, o silną wiarę. Prosi matka.

Matko moja dziękuję za rodziców, którzy przekazali mi życie. Niech żyją długo, abyśmy przygotowali się razem do wejścia do nieba. Krzysztof.

Dziękuję Ci Matko za chrzest Szymka i za wszystkie łaski wybłagane przez Ciebie.

Kochana Mateńko dziękuję za koronację Cudownego Obrazu, za Rok Miłosierdzia – obyśmy dobrze go przeżyli. Dziękuję za kapłanów naszego sanktuarium, miej Mateńko ich w opiece.

Dziękuję Ci Pani Podgórska za łaski dla mojej rodziny, prosząc równocześnie
o łaskę brakujących sakramentów dla trojga jej członków. Anna.

Maryjo dziękuję za życie, za powołanie. Uproś odpuszczenie grzechów.

MB Podgórska z całego serca dziękuję za Twoją opiekę podczas mojej operacji, za udany jej przebieg i powrót do zdrowia. Proszę również o udaną operację mojego brata. Joanna.

Marzec 2016r.
    

Maryjo Podgórska Królowo! Kilka razy prosiłam Cię o lepsza prace. DZIEKUJĘ za wysłuchanie moich modlitw. Bardzo się cieszę z nowej posady. Bądź błogosławiona!

Maryjo dziękujemy, że Twoje wstawiennictwo spowodowało iż nasi dłużnicy zaczęli oddawać długi.           

Podziękowanie MB Podgórskiej za pomyślny wynik z biopsji w którym nie znaleziono komórek nowotworowych. Wdzięczna Małgorzata.

Maryjo Mateńko Podgórska dziękuję Ci za opiekę, pomoc i miłość jaką  obdarzasz moją narzeczoną i mnie. Błagam o pomoc i wsparcie, abyśmy jak najszybciej i jak najgodniej zawarli związek małżeński. Ty znasz nasze serca najlepiej.

Matuchno dziękuję Ci za pracę dla syna.

Dziękuję za zdrowie męża po pobycie w szpitalu.

Mateńko dziękuję za uratowanie mi życia. Bardzo Cię kocham i bardzo potrzebuję. Nie opuszczaj mnie i naszej rodziny. Módl się za nami i prowadź do Swojego Syna Jezusa Chrystusa.

Dziękuję Ci Matuchno nasza za ślub kościelny syna, proszę o opiekę nad nim i jego żoną oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla synowej.

MB Podgórska dziękujemy za łaski spływające na ojców i braci w czasie 25 lat Prowincji sw. Franciszka z Asyżu. Prosimy o Boże błogosławieństwo, nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o dalsze wielkie owoce służby apostolskiej. Twoi wdzięczni czciciele.

Matko dziękuję za udaną operację Elki i za jej powrót do zdrowia. Joanna.

Dziękuję za dobre zakończenie sprawy sądowej. Krzysztof.

Matuchno kochana dziękuję za szczęśliwą operację i proszę o dalszą opiekę. Twoja czcicielka.

Mateńko dziękuję za dar poczęcia dzieciątka pod sercem Kasi. Pokornie proszę o właściwy rozwój i szczęśliwe rozwiązanie. Kocham Cię bardzo i bardzo potrzebuję.

Cudowna Mateńko dziękuję, że jesteś w naszym Sanktuarium jako Królowa Rodzin. Proszę miej w opiece małżeństwo mojego syna, aby żyli zgodnie w miłości. Proszę bardzo o szczęśliwy i błogosławiony przebieg ciąży synowej.

MB Podgórska dziękujemy za otrzymane cuda, łaski, za dar uzdrowienia. Prosimy o laskę zdrowia dla nas i dla naszego maleństwa. Agnieszka i Grzegorz.

Luty 2016r.
Maryjo dziękuję za moja cudowną Rodzinę. Proszę o dar trzeźwości dla mojego męża Remigiusza, o bardzo dobre zdanie matury dla syna Aleksandra oraz o właściwy wybor drogi powołania. Beata.

Maryjo dziękuję za barta alkoholika wyzwolonego z nałogu.

Najukochańsza Mateńko Z całego serca dziękuję za koronację Cudownego Obrazu. Dziękuję za dar bycia matką i babcią.

Dziękuję za wszystko, a w ostatnim czasie za przeprowadzkę. Powierzam Tobie samą siebie.

MB Podgórska dziękuję Ci za moją kochana mamusię, za moją rodzinę i za wszystkie otrzymane łaski.

Dziękuję Ci bardzo za to, że mam wspaniałego i kochającego chłopaka. Proszę o zdrowie i mniej zmartwień dla mojej mamy.

Matuchno ukochana dziękuję za 80 lat życia mamy Teresy.

Mateńko dziękuję za ocalenie życia i zdrowia naszych dzieci Przemka
i Ewelinki. Błagam o dalsze łaski dla nich, by nigdy nie utraciły wiary.

Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy, za zdrową córeczkę Weronikę.

Z podziękowaniem za zdaną sesję egzaminacyjną.

Z podziękowaniem za narodziny dziecka, z prośbą o pomyślną operację dla matki dziecka. Beata Kaczmarek z Bytomia.

Z podziękowaniem za uratowanie życia 17-go letniego Adriana. Z prośbą o dalsze potrzebne łaski dla niego w powrocie do zdrowia i fizycznej sprawności. Krzysztof z Katowic.

Z podziekowani3em za pomyślny przebieg operacji łokcia z prośbą o powrót do zdrowia. Aldona.

Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie Ewy. Proszę o łaskę nawrócenia dla syna Pawła. O zgodę i jedność w naszej rodzinie.

Dziękuję za rozprawę sądową, która pozwoliła mi zobaczyć się z synem po wielu miesiącach. Dziękuję za opiekę. Krzysztof.

Maryjo Niepokalana Królowo Rodzin pragnę podziękować za Twoim pośrednictwem Panu Bogu za mój chrzest, którego 36 rocznica dzisiaj właśnie przypada. Proszę o łaskę dobrego rozeznania mojego powołania. Maryjo nie pozwól bym błądził i poprowadź mnie.

To co się dzieje z moim 17-letnim siostrzeńcem Adrianem z Katowic można nazwać cudem! Dlatego dziękujemy MB Podgórskiej, że po ciężkim wypadku i kilku dniach w śpiączce, wybudził się, bez operacji zrasta się jego czaszka. Prosimy dla niego o dalszy powrót do zdrowia, także psychicznego. Mariola z Niemiec.

Styczeń 2016r.
Dziękuję Ci Maryjo, ze mogłam tu przyjść!

Z podziękowaniem za wybudzenie ze śpiączki po pobiciu mojego siostrzeńca Adriana.  Mariola z Niemiec.

MB Podgórska dziękuję za przedłużoną mi rentę. Dziękuję Ci i miej nas
w opiece.

Dziękuję Ci Maryjo za zdobycie nowej pracy. Miej mnie w opiece, abym była dobrym pracownikiem.

Matuchno dziękuję za opiekę nad moją rodziną, za szczęśliwe przyjście na świat mojej wnuczki. Błogosław kapłanom pracującym w tej świątyni.

Dziękuję za niezliczone łaski jakie otrzymują każdego dnia przez wstawiennictwo MB Podgórskiej. Proszę o nowe i święte powołania do zakonów franciszkańskich.

Grudzień 2015r.
Maryjo Podgórska dziękuję Ci za przemianę mojego życia małżeńskiego, za to, że prowadzisz nas do Jezusa. Leokadia.

Dziękujemy za łaski otrzymane w 2015r., za koronację Twojego Obrazu, za cudowne uzdrowienia, nawrócenia i zjednoczenia rodzin, za nowe wspólnoty modlitewne i za wszelkie dobre spływające przez Twoje matczyne dłonie. Twoi wdzięczni czciciele.
Matko Kochana dziękuje Ci za nawrócenie Tomasza i łaskę czystości. Proszę Cię o święte narzeczeństwo, małżeństwo i rodzinę.

Dziękuję Mateńko za małżeństwo Magdy i Marcina oraz proszę o zdrowy
i prawidłowy rozwój ich synka. Obdarz ich głęboką wiarą i ufnością do Twojego Syna.
Dziękuję za opiekę nad moimi uczniami podczas konkursu

Dziękujemy Tobie za nowe drzwi w naszym Sanktuarium, które stały się
w Roku Miłosierdzia Brama Miłosierdzia - Drzwiami Świętymi.

O Pani dziękuję za zdobycie dobrej pracy

Mateńko dziękuję Ci za szczęśliwy mój pobyt w szpitalu oraz za powrót do zdrowia. Dziękuję Ci za Twoją opiekę.

Listopad 2015r.
 
MB Podgórska Królowo Rodzin dziękujemy Ci za dar wyproszenia u Twego Miłosiernego Syna poczęcia naszego piątego dziecka. Tobie zawierzamy jego zdrowie i szczęśliwe narodziny.

Maryjo MB Podgórska dziękuję Ci za udany poród i za to, że Marysia urodziła się zdrowa. Dziękuję za mieszkanie tak blisko Ciebie. Łukasz.

Mateńko kochana dziękuję za szczęśliwą operację i powrót do zdrowia.

Dziękuję za łaskę powrotu do zdrowia, za pracę oraz za łaskę dobrej spowiedzi św.

Dziękujemy Królowo Rodzin za szczęśliwy poród z prośbą o zdrowie i opiekę dla Marty i jej dziecka.

Maryjo dziękuję Ci za łaskę nawrócenia i za wszelkie łaski, które mi wypraszasz u Twego Syna. Proszę wstawiaj się za tymi, którzy czują się zagubieni, którzy wątpią. Wypraszaj dla nich ufność w odmieniającą życie moc Różańca Świętego.

Dziękujemy za przeżyte 25 lat naszego małżeństwa oraz za dwójkę wspaniałych dzieci. MB Podgórska miej nas w opiece na dalsze życie.

Dziękuję Ci Mateńko, ze pomagasz mi modlić się za moją rodzinę, która tak bardzo potrzebuje Bożego zjednoczenia. Twoja czcicielka.

Ukochana Matko dziękuję za , że prowadzisz moją rodzinę do Swojego Syna Jezusa.

Dziękczynienie za 20-lecia Akcji Katolickiej w Wejherowie i za naszą Grupę Wsparcia „Żyj Godnie”. Pielgrzymi z Wejherowa.  

Październik 2015r.
      
MB Podgórska składam Tobie podziękowanie za rozwiązanie mojej trudnej sprawy. Dziękuję, że dajesz mi druga szanse. dziękuję za Mariusza i za to, że mogę go kochać. Ania.

Mateńko Podgórska dziękuję Ci za opiekę nad narzeczoną, za umocnienie
w miłości, że czuwasz nad nią w każdej chwili. Dziękuję, że nauczyłaś nas oboje wiary. Kocham Cię!

Dziękuję za liczne łaski: za pracę, za możliwość korzystania z sakramentów św., za umocnienie mnie w czasie choroby i ucisku.

Maryjo dziękuję za oddalenie od mojego kolegi kobiety związanej sakramentem małżeństwa ze swoim mężem. Proszę Cię Maryjo daj mu siłę, żeby pogodził się z faktem, ze to rozstanie było z Bożego zamysłu. Maryjo ratuj Marcina!

Matko Najdroższa dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Dziękuję za zdrowe narodzone dzieciątko. Babcia.

Wrzesień 2015r.
MB Podgórska Ty w miesiąc po koronacji rozdajesz piękne prezenty. Dziękujemy za dar poczęcia dzieciątka. Bądź uwielbiona Maryjo nasza Matko!

MB Podgórska! Bądź pozdrowiona! Dziękuję Ci za 25 lat małżeństwa Iwonki i Wojtka. Proszę błogosław ich Rodzinie.

Matko Niepokalane dziękuję Ci za szczęśliwą operację mojego męża i proszę
o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Matko Boska dziękuję za szczęśliwy poród i za śliczną zdrową córeczkę. Błogosław proszę całej naszej rodzinie.

Przez Niepokalane Serce Matki Bożej Podgórskiej dziękuję za uzdrowienie duszy i ciała mego syna Marcina.

Dziękuję Matko za to, że wiele lat temu Pan postawił na mojej drodze człowieka, który teraz jest moim mężem i ojcem naszych dzieci. Dziękuję, że w chwili upadku i zwątpienia „wzięłaś” mnie za rękę i przyprowadziłaś do Twojego Syna
i dzięki temu szatan nie zniszczył mojej rodziny.

Maryjo śliczna Pani dziękuję z całego serca za powrót naszego syna do Boga. Mateńko prowadź go i chroń.

Najcudowniejsza Matuchno gorąco dziękuję za małżeństwo mojego syna. dziękuję że wierzą, modlą się i uczęszczają na Msze św. Bardzo dziękuję za kochanego wnuka Michałka.
Dziękuję za szczęśliwe narodziny wnuczki, proszę o dalszą opiekę na jej rodziną.

Kochana Matko! Dziękuję za zdrowie Oli, za pomyślną operację i powrót do zdrowia.

Dziękuję Matko za pojednanie w mojej rodzinie.

Z podziękowaniem za łaskę uzdrowienia, z prośbą o odczytanie swojego powalania.

Sierpień 2015r.
Matuchno nasza dziękuję Ci za uzdrowienie mojej córki z depresji oraz za spokojną pracę. Proszę ratuj dusze mojej córki by dalej nie błądziła. Prosi zatroskana matka i Twoja czcicielka.

Dziękuję Ci Matko Niepokalana za szczęśliwą operację Michała z Torunia.

Maryjo dziękuję za uratowanie życia mężowi. Anna.

Maryjo Dziękuję za uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz za ciągłą Twoja pomoc. Twoja czcicielka.

Dziękuję Ci Maryjo, że znowu mogę tu być. Błogosławię Cię w tych ludziach, których dane mi tu było spotkać. Błagam ratuj moje małżeństwo. Kocham Cię, ufam i wierzę. Anna z rodziną.  

Maryjo dziękujemy za 37 lat szczęśliwie przeżytego małżeństwa. Prosimy
o potomstwo dla Magdy i Pawła. Daniela i Ryszard.

Mateńko Najświętsza dziękuję z całego serca za cudowne przeżycia uroczystości koronacji Twojego Obrazu. Był to przepiękny czas, poprzedzony rekolekcjami prowadzonymi przez kochanego o. Łukasza. Mateńko proszę błogosław nam i wszystkim rodzinom.

MB Podgórska dziękujemy za łaskę uczestnictwa w koronacji Twojego Obrazu, za licznie koncelebrujących biskupów, kapłanów oraz za tysiące wiernych
i piękną pogodę, za piękną oprawę uroczystości, za promieniującą miłość i nadzieję. Twoi czciciele.

MB Podgórska Niepokalana Królowo Rodzin dziękuję Tobie za całe moje życie i za życie moich dzieci. Dziękuję, że było mi dane doczekać tak cudownego
i wyjątkowego czasu koronacji Twojego Obrazu. Miej nas w swojej opiece. Maria – parafianka.

MB Podgórska dziękujemy za dar Koronacji Twojego Obrazu, za łaski
i błogosławieństwo spływające przez Twoje dłonie, za miłość i radość wypełniające nasze serca. Twoi wdzięczni czciciele.