Odnowienie Ślubów Małżeńskich

W pierwszą sobotę czerwca w naszym Sanktuarium miało miejsce Odnowienie Ślubów Małżeńskich. Uroczystej Mszy św. o 18.30 w Kaplicy Maryjnej przewodniczył Ks. Adam Ceynowa - kustosz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Chełmnie. W kazaniu Ks. Adam ukazał dwa wielkie Serca Jezusa i Maryi oraz przypomniał, że ludzkie serce Bóg stworzył do kochania!
Po kazaniu Kustosz Sanktuarium o. Robert Nikel przyjął Odnowienie Ślubów Małżeńskich. Swoje Śluby Małżeńskie odnowiły 4 małżeństwa: Małgorzata i Piotr - 35 Rocznica Ślubu, Anna i Artur - 30 Rocznica Ślubu, Maria i Dariusz - 24 Rocznica Ślubu, Katarzyna i Krzysztof - 12 Rocznica Ślubu. Po odnowieniu ślubów małżeństwa te otrzymały od Kustosza Sanktuarium okolicznościowe dyplomy.
Po zakończeniu Mszy św. małżeństwa odnawiające Śluby Małżeńskie otrzymały błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, na przygotowanym na tę okazję klęczniku.  Błogosławieństwa udzielał Kustosz Sanktuarium.
Następnie Akcja Katolicka w naszej parafii poprowadziła nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zakończone Apelem Jasnogórskim o 21.00.

Zapraszamy i zachęcamy małżonków do Odnawiania Ślubów Małżeńskich w naszym Sanktuarium w Pierwsze Soboty Miesiąca. Najbliższe w pierwszą sobotę lipca (02.07.) o 18.30. Prosimy o wypełnienie przygotowanego formularza i przekazanie go przez naszą stronę internetową, albo w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

Komentowanie jest niedostępne.