Odnowienie ślubów małżeńskich

Odnowienie Ślubów Małżeńskich w Pierwsze Soboty Miesiąca.

Zapraszamy do naszego Sanktuarium Małżonków, którzy pragną odnowić swoje Śluby Małżeńskie.
Uroczyste odnowienie Ślubów Małżeńskich odbywa się w pierwsze soboty miesiąca, w czasie Mszy św. o 18.30 odprawianej w Kaplicy Maryjnej, w intencji żyjących i zmarłych Czcicieli Matki Bożej Podgórskiej, Dobrodziejów naszego Sanktuarium oraz w intencji Małżeństw odnawiających Śluby Małżeńskie.
Po zakończeniu Mszy św. Małżonkowie odnawiający swoje Śluby Małżeńskie otrzymają błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz pamiątkowy dyplom.
Następnie odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi (Różaniec św.).
Zakończenie nabożeństwa Apelem Jasnogórskim o 21.00.

Małżonkowie mogą odnowić swoje Śluby Małżeńskie w pierwszą sobotę miesiąca w którym odbył się ślub lub w dowolną pierwszą sobotę miesiąca w ciągu roku, która małżonkom będzie odpowiadała.

Małżonków pragnących odnowić swoje Śluby Małżeńskie w naszym Sanktuarium, prosimy o wypełnienie przygotowanego w tym celu formularza i przekazanie go do naszego Sanktuarium najpóźniej na trzy dni przed pierwszą sobotą miesiąca, w którą Małżonkowie planują odnowić swoje Śluby Małżeńskie. W zgłoszeniu podajemy parafię obecnego zamieszkania!

Zgłoszenie należy oddać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Można je również przesłać korespondencyjnie na adres Sanktuarium: 87 - 100 Toruń, ul. Poznańska 49 lub na adres: torun@franciszkanie.net według poniższego formularza.


 

Formularz zgłoszeniowy dla Małżonków, który pragną odnowić swoje Śluby Małżeńskie w naszym Sanktuarium (Toruń, ul. Poznańska 49).

Zgłoszenie Odnowienia Ślubów Małżeńskich
w Sanktuarium Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin
w Toruniu – Podgórzu.

W pierwszą sobotę miesiąca (wpisz miesiąc)

w czasie Mszy św. w Kaplicy Maryjnej o 18.30,

w (podaj rocznicę)

Rocznicę Ślubu,

przez Małżonków (podaj imiona i nazwisko)

Parafia

Miejscowość