Żywy Różaniec

Najbliższe spotkanie Żywego Różańca Rodziców w niedzielę 15 maja o 16.30. Zapraszamy!

Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różańca w naszej parafii odbywają się w klasztorze w poniedziałki przed Pierwszą Sobotą Miesiąca o godz. 17.00.

Msze św. w intencji Żywego Różańca odprawiane są w Pierwsze Soboty Miesiąca o 18.30. Po Mszy św. wspólne odmówienie Różańca św. w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21.00.

Spotkania Żywego Różańca Rodziców w III niedziele miesiąca o 16.30. Wcześniej o 11.00 Msza św. w intencji Rodzin Żywego Różańca Rodziców.
Istnieje już w naszej Parafii Róża Różańcowa Rodziców św. Jana Pawła II składająca się z rodziców, którzy modlą się codziennie jedną dziesiątką Różańca św. szczególnie za swoje dzieci.
Powstaje kolejna Róża Różańcowa Rodziców - NMP Królowej - zapraszamy do niej rodziców pragnących modlić się za swoje dzieci codziennie jedną dziesiątką Różańca!!
Rodziców, którzy są zainteresowani taką formą modlitwy prosimy o zgłoszenie się po Mszach św. do zakrystii, by można założyć kolejne Róże Różańcowe Rodziców.

Komentowanie jest niedostępne.