Ogłoszenia

111

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła

                                      16 – 23. 10. 2016

Parafia franciszkańska św. Apostołów Piotra i Pawła w Toruniu – Podgórzu.

W październiku zapraszamy serdecznie na Różaniec Święty: w niedzielę o godz. 18.00, w dzień powszedni o 7.30 i 18.00 oraz dodatkowo od poniedziałku do piątku dla dzieci o godz. 17.00

We wtorek święto św. Łukasza - Ewangelisty.

W środę O godz. 18.00 nabożeństwo maryjne, a po nim Msza św. w intencjach zbiorowych do Matki Bożej Podgórskiej oraz o pokój i zgodę w małżeństwach i rodzinach.

Również w środę po Mszy św. o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej prawnik pan Adam Marolewski będzie udzielał porad prawnych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

W czwartek o godz. 18.00 Różaniec Święty a po nim Msza Święta dla kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie młodzieży z katechetami.

W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, naszego papieża. O godz 10.00 zapraszamy na dodatkową Mszę Świętą w intencji ojczyzny z udziałem młodzieży patriotycznej z Torunia i okolic.

W przyszłą Niedzielę przypada dzień misyjny. O godz. 13.00 Msza Święta dla III Zakonu Św. Franciszka. Po Mszy spotkanie w auli.

Można już składać wypominki za zmarłych zarówno na listopad jak i cały kolejny rok. Różaniec i Mszę świętą za Naszych zmarłych odprawiamy przez cały listopad od poniedziałku do piątku oprócz środy.

W najbliższym czasie pragniemy założyć młodzieżowy zespół muzyczny. Wszystkich, którzy dysponują talentem muzycznym prosimy o zgłaszanie się do O. Justyna. Termin spotkania zespołu podamy w późniejszym terminie.

Zapraszamy dorosłych Panów oraz młodzież męską do liturgicznej służby ołtarza. Zgłoszenia przyjmuje o. Justyn.

Zachęcamy do korzystania i przekazywania dalej możliwości Spowiedzi Świętej w naszym kościele od poniedziałku do soboty od godz. 16.00 do 17.00.

Uprzejmie prosimy o podawanie intencji rezerwowanych Mszy Świętych, albo odwołanie rezerwacji na co najmniej dwa tygodnie przed ich odprawieniem !!!

Przed kościołem do nabycia czasopisma katolickie oraz franciszkańskie kalendarze misyjne na rok 2017 w cenie 5 zł.

Dziękujemy Wam za świadectwo chrześcijańskiej wiary i obecność na Eucharystii. Wszystkim czcigodnym Parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia oraz pokoju serca na każdy dzień.

FRANCISZKANIE

W tym tygodniu odszeszła do wieczności:

Śp. Halina BRZESKA z ul. Nieszawskiej ... wieczny odpoczynek ...

Komentowanie jest niedostępne.