Porządki z MPO 19 czerwca 13:00-14:00

Nasza akcja “Porządki z MPO” zbliża się wielkimi krokami – już 19 czerwca ruszy nasz mobilny pszok. Z przyjemnością prezentuję plakat, informujący o akcji Porządki z MPO.

Ponadto poniżej załączam informację, która na temat akcji zostanie umieszczona w przestrzeni medialnej.

Mieszkańców Torunia zapewne ucieszy wiadomość, że już w najbliższą sobotę, 19 czerwca będą mieli możliwość pozbycia się odpadów wielkogabarytowych i niebezpiecznych.

Akcja „Porządki z MPO”, organizowana przez Gminę Miasto Toruń, będzie świetną okazją, aby oczyścić mieszkania, garaże, strychy i piwnice ze starych rowerów, mebli, dywanów oraz sprzętu elektronicznego, leków, chemikaliów, akumulatorów. Będziemy odbierać te odpady w trzech lokalizacjachmówi prezes Piotr Rozwadowski. Zapraszamy na parking przy Intermarche przy ul. Ugory 4 już od godziny 9.00. Tam przez godzinę będziemy oczekiwać na odpady mieszkańców Torunia. Kolejnym przystankiem mobilnego PSZOK – u będzie Galeria Copernicus przy ul. Żółkiewskiego, gdzie będziemy przyjmować odpady od 11.00 do 12.00. Ostatni przystanek mobilnego punku odbioru będzie uruchomiony o godzinie 13.00 na lewobrzeżu, na parkingu przy kościele o.o. Franciszkanów. Pracownicy naszej spółki zakończą akcję przyjmowania odpadów o godzinie 14.00. Serdecznie zachęcamy  mieszkańców do wzięcia udziału w Porządkach z MPO, w dogodnej dla siebie lokalizacji.

 

 

plakat porządki z mpo 2021-1

Komentowanie jest niedostępne.