Ogłoszenia

1 (13)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna

7 maja 2017

Trwa Nowenna przed Uroczystością 100 -nej Rocznicy Objawień Fatimskich. W ramach tej Nowenny na każdej Mszy Świętej Wieczornej Słowo Boże głosi O. Izydor . Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

Nabożeństwa Majowe w naszym kościele każdego dnia o godz. 18.00.

Jutro w poniedziałek 8 maja Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. O godz 17.00 Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

We wtorek o 18.30 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej.

W czwartek wieczorna Msza Święta w intencji „CARITAS”.

W piątek o godz. 16.00 i 17.00 Spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie wspólnoty trudnych małżeństw SYCHAR.

W sobotę 13 maja o 10.00 i 12.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – dzieci pierwszy raz w sposób pełny będą uczestniczyć w ofierze Mszy Świętej. Bardzo prosimy szczególnie rodziców i opiekunów, aby zatroszczyli się o godne przystąpienie i przyjęcie Najświętszego Sakramentu przez ich dzieci. Obecność dzieci na Nabożeństwach Majowych i Mszy Świętej w Białym Tygodniu jest obowiązkowa.

Również w sobotę przypada 100- na Rocznica Objawień Fatimskich. Z tej okazji po Mszy Świętej o godz. 18.30 zapraszamy na pierwszą w tym roku procesję różańcową ze świecami, która przejdzie ulicami: Poznańską, Prüfferów, Iwanowskiej, Galona, Drzymały i Poznańską.

W przyszłą niedzielę z uwagi na obecność dzieci I – komunijnych na Mszy Św. o godz. 11.00, wyjątkowo prosimy pozostałych wiernych do uczestnictwa we Mszy Świętej w innych godzinach. Dziękujemy za zrozumienie.

Trwa  rekrutacja do naszego Franciszkańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Zapraszamy serdecznie uczniów trzecich klas gimnazjum. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły.

Prosimy wiernych, którzy zgłosili chęć wyjazdu na parafialną Pielgrzymkę na Hel o uregulowanie pozostałej należności.

Dziękujemy za wszelką życzliwość, modlitwy i złożone ofiary. Niech Zmartwychwstały Jezus darzy Was zawsze Swoim Pokojem.

Franciszkanie

Komentowanie jest niedostępne.