INTENCJE MSZALNE
29 PAŹDZIERNIKA – 5 LISTOPADA 2017 R.
Niedziela – 29 października
06:30 Za + Janinę Jaworską w 21. rocz. śmierci
08:00 Za + Alfonsa Kryzę (greg. 29)
09:30 1. W intencji Emilii i Kamila w 1. rocz. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski,
z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Pogórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin
- W intencji Piotra, o dobrą diagnozę i powrót do pełni zdrowia
11:00 Za + Mariana Janowskiego oraz za ++ rodziców i teściów
13:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Bartkowskich
18:30 Za + Edmunda Rogalskiego w 3. rocz. śmierci i za ++ z rodziny Rogalskich
20:00 Za + Natalię Włodarską – o łaskę nieba
Poniedziałek – 30 października
08:00 1. Za + Ligię Brewerską w 2. rocz. śmierci
- Za + Halinę Denkowski (greg. 30)
18:30 1.
2 . Za + Alfonsa Kryzę (greg. 23)
3. Za + Juliusza Kobielskiego w 3. rocz. śmierci oraz za + Władysławę Łysiak w 41. rocz. śmierci
Wtorek – 31 października
08:00 1. Za ++ Adama Wierzchowskiego, Jana Koniecznego, mamę Danutę Konieczną i tatę Edwarda Koniecznego
18:30 1. Za + Antoniego Kruszynę – int. od Ali
2.
Środa – 1 listopada
06:30 Za + Adama Wierzchowskiego, ++ ciocie: Nataszę i Antoninę Garnickich oraz + wujka Aleksandra Garnickiego
08:00 Za ++ rodziców: Janinę i Andrzeja Gierat oraz ich ++ rodziców
09.30 Za ++ z rodziny Łukomskich i Smulskich, ++ rodziców: Irenę Łukomską z domu Wakarecy, Józefa Łukomskiego, Samuela i Karolinę Smulskich oraz ++ dziadków: Jadwigę i Karola Wakarecy, Aleksandrę Abramowicz, Franciszkę i Konstantego Łukomskich oraz + Zofię Ciążyńską
11:00 Za Parafian i Dobrodziejów (stary cmentarz)
12:00 Za Parafian i Dobrodziejów (nowy cmentarz)
18:30 Za + Zygmunta Fereniec (greg .1)
Czwartek – 2 listopada
08:00 1. Za + męża Michała Smorowskiego oraz ++ rodziców z obojga stron
- Za + Zygmunta Fereniec (greg. 2)
18:30 1. Za ++ z wypominek
- O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za ministrantów i ich rodziny
- Za ++ z rodziny Klebuch, Białeckich, Nosowicz, Gielitowicz, Lewandowskich, Ludwig, Chylińskich, Brzuskiewicz
- Za + Stanisława Bruzdę, ++ rodziców oraz ++ z rodziny Kozłowskich i Koczorowskich
- Za + Henryka Ptaszek w 1. rocz. śmierci – o łaskę życia wiecznego
Piątek – 3 listopada
08:00 1. W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
- Za ++ Joannę Rumińską, Apolonię Chojnowską, Juliana Chojnowskiego, Andrzeja Rumińskiego, Tamarę Sawośko
15:00 Za + Zygmunta Fereniec (greg. 3)
17:00
18:30 1. Za ++ z wypominek
- Za ++ Bogumiłę i Jana Sadowskich
- Za ++ Artura, Henryka, Michała – o łaskę nieba
- Za + Stanisławę Roszak w 2. rocz. śmierci, + Olgierda Ciesielskiego oraz ++ z rodziny
Sobota – 4 listopada
08:00 1. W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi
- Za + Zygmunta Fereniec (greg. 4)
18:30 1. Za ++ z wypominek
- W intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca
- Za + Stanisława Hajduka w dniu urodzin
Niedziela – 5 listopada
06:30 Za + Kazimierza Kur (greg. 3)
08:00 Za ++ rodziców: Bronisławę i Bernarda Chmielewskich, ++ Marię i Wincentego Lewandowskich
09:30 O łaskę wiary dla Piotra
11:00 Za + Mieczysława Pilarskiego w 6. rocz. śmierci, + córkę Barbarę Dziarnowską,
++ rodziców: Rozalię i Maksymiliana oraz ++ rodzeństwo
13:00 Za ++ Mariusza, Sławomira, Sabinę Wiśniewskich oraz + Eugeniusza Cedro – o łaskę życia wiecznego w niebie
18:30 1. Za ++ z wypominek
- Za + Zygmunta Fereniec (greg. 5)
20:00 Za + Eugenię Dobaj w 7. rocz. śmierci – o dar nieba