Dziękujemy za odpust Matki Bożej

Pokój i Dobro!

 

25. sierpnie br. w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzi odbył się doroczny odpust.

Za nami wspaniałe święto rodzin, czas wspólnej modlitwy, wspólnego bycia ze sobą, miłych rozmów.

Dziękuję ks. bp. Józefowi Szamockiemu, który przewodniczył Mszy św. odpustowej i procesji ulicami naszej parafii z kopią obrazu Matki Bożej. Dziękuję za mądre i krzepiące nas Słowo. Dziękuję również za przybycie i wspólną modlitwę Ministrowi Prowincjalnemu o. Bernardowi Marciniakowi OFM.

Jak co roku, na zakończenie liturgii, wszystkie rodziny zawierzyliśmy Niepokalanej Dziewicy, prosząc by królowała nam jako najlepsza Matka.

Dziękuję wszystkim osobą zaangażowanym w przygotowanie pikniku parafialnego, podczas którego mogliśmy z radością przyjąć wszystkich Gości.

Szczególnie miłym momentem był występ zespołu New Day, naszych wypróbowanych przyjaciół, z którymi uwielbialiśmy Pana Boga. Bardzo Wam dziękujemy za koncert.

Nasze sanktuarium, to miejsce, w którym szczególnie za wstawiennictwem Królowej Rodzin, pragniemy pomagać rodzinom: poprzez codzienną modlitwę różańcową, poprzez nabożeństwa do Matki Bożej w każdą środę, poprzez grupy duszpasterskie: Wspólnotę Trudnych Małżeństw Sychar, wspólnotę Komunia Małżeństw, wspólnotę Domowego Kościoła, Róży Różańcowej Rodziców, modlitwę wstawienniczą i stały dyżur w konfesjonale.

 

Serdecznie zapraszam

Jozue Marcin Misiak OFM

Kustosz Sanktuarium

 

GALERIA  ↓

 

Odpust Matki Bożej Podgórskiej 2019 r.

Komentowanie jest niedostępne.